در این مقاله میخواهم درباره محاسبات سریع ریاضی (تقسیم) آموزش هایی را برای شما عزیزان ارائه بدهم.
درباره این قبیل:
تنها چیزی که به محاسبات سریع ریاضی رونق داده است آزمون و امتحان ها هستند در امتحان ها داشتن علم و مهارت فقط کافی نیست شما سرعت و زمان بندی رو هم در نظر داشته باشید و بتوانید ان را مدیرت بکنید بعضی موقع ها با مسائلی در میوفتیم که حل کردن آن به روش های قدیمی بسیار طول میکشد و این به ضرر شما می باشد رقابت در آن مکان اسنقدر بالا و قوی  است که حتی ۱ دقیقه هم نباید زمان هدر برود و باید بتوانید به نحوه احسنتت این امتحان پشت سر بگذارید و اگر در این موقع محاسبات سریبع رو بلد باشید قطعا موفق  تر خواهید بود. با تجربیات و تحقیقاتی که به دست آورده شده است محاسبات سریع فقط برای حل سریع مسائل نیست بلکه رو تقویت حافظه و افزایش تمرکز به شما میتواند کمک کند و اگر کسی علاقه مند به ریاضی باشد این مبحث چزءسرگرمی برای او میشود.

محاسبه سریع تقسیم/مغزبرتر

نکته مهم: در مقاله های قبلی گفتم هرچه را که آموزش میبیند اگر آن را تکرار و مرور نکنید در آن نمتوانید موفق بشوید و قطعا به مشکل میخورید این روش موقعی برای شما آسان میشود که شما  آن را مرور بکنید و بتوانید تسلط کامل بر روی آن داشته باشید.

روش های بسیار زیادی برای بدست آوردن جواب مسائل تقسیمات وجود دارد اما این روشی که میخواهم به شما بگویم بسیار مفید است و زیر 30 ثانیه میتوانید تمام تقیمات را حل بکنید.
به روش گفته شده در ویدیو دقت بفرمایید.

با استفاده از روش گفته شده میتوانید تمام تقسیمات را بدون این که زمان شما هدر برود یا در امتحانات زمان کم بیارید حل کنید و دیگر از تایم امتحانات نترسید و از آن بهره ببرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *