انتشارات مغز برتر

انتشارات

فهرست مطالب

دربارۀ انتشارات مغز برتر:

انشارات مغز برتر در راستای تقویت هوش و حافظه، به عنوان اولین موسسۀ سریع و ذهنی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد.
این موسسه به شما این امکان را می دهد که علاوه بر بهره مند شدن از روش های نوین آموزشی، یادگیری سریع و عمیق تری داشته باشید. این موسسه با استفاده از روش های درست و اصولی، افراد را در هر سن و تحصیلاتی قادر به یادگیری می کنند و در پیشرفت ضریب هوشی آن ها تاثیر خوبی می گذارد.
مغزبرتر در قالب کلاس های غیر حضوری، برگزاری همایش، سمینار و دوره های آموزشی، برای افراد در هر سن و تحصیلاتی آموزش هایی در نظر گرفته است.
برای آشنایی با فعالیت های انتشارات مغز برتر، در ابتدا به شرح دوره های آموزشی مغز برتر می پردازیم:

دوره مقدماتی

بستۀ آموزشی مقدماتی شامل ۵ عدد کتاب، ۲ عدد DVD آموزشی و یک کارت پشتیبانی می باشد.
کتاب های موجود در این بسته عبارتند از:
۱- امپراطوری ذهن ۱ بر اساس تصویر سازی
۲- امپراطوری ذهن ۲ بر اساس تصویر سازی
۳- مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۱
۴- مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۲
۵- کتاب تمرین دوره مقدماتی
با استفاده از کارت پشتیبانی شما تا یک سال عضو مجموعه ما می شوید و در این مدت موسسه در کنار شما خواهد بود. همچنین رفع اشکال، مشاوره و برنامه ریزی به عهده موسسه است و شما دائماً می توانید برنامه های خود را تحت نظر مشاور به جلو ببرید.

دوره مقدماتی- مغز برتر

دربارۀ دوره مقدماتی

ما در انتشارات مغز برتر با استفاده از مدرن ترین تکنیک های محاسبات سریع و و تقویت حافظه، به شما کمک می کنیم که با برنامه ریزی های دقیق بتوانید دو نیکره مغز خود را تقویت کرده و قدرت حافظه و تمرکزتان را افزایش دهید. با استفاده از این تکنیک ها می توانید در آزمون های مدارس خاص و حتی کنکور، سرعت کار خود را بیشتر کرده و همچنین ضریب اشتباهتان را پایین بیاورید.
در این دوره، نیمکره راست با روشی جذاب به نام تصویر سازی فعال می شود که این روش کودک را مشتاق به تمرین و یادگیری می کند. کودکان در این سنین قدرت تخیل بالایی دارند و می توانند با این روش، مطالبی که می خواهند حفظ کنند را در ذهنشان به تصویر کشیده و به راحتی به خاطر بسپارند. آموزش های به خاطر سپردن آیات قرآن، حروف الفبا، اشعار فارسی و روزانه ۱۰۰ لغت، در این دوره آورده شده است.
همچنین برای فعال کردن نیمکره راست مغز، از ریاضیات استفاده می شود. از ریاضیات ساده مانند جمع های یک رقمی شروع کرده و شما را به مهارت جمع کردن اعداد ۷ الی ۸ رقمی، آن هم به صورت ذهنی و سریع می رسانیم.
فرزند شما با استفاده از این دوره قادر می شود که جدول ضرب را با سه بازی و در کمتر از ۱۵ دقیقه یاد بگیرد. همچنین ضرب ها را نیز می تواند تا ۷ الی ۸ رقم، بدون استفاده از ماشین حساب و به صورت ذهنی محاسبه کند.
دوره مقدماتی ما برای افراد ۵ تا ۱۲ سال مناسب است.
برای تهیۀ این دوره کلیک کنید.

دوره پیشرفته

این دوره ها نیز شامل ۵ کتاب، ۲ عددDVD  آموزشی و یک کارت پشتیبانی یکساله می باشند.
کتاب های این دوره در سطح بالاتری آماده شده است که عبارتند از:
۱- امپراطوری ذهن ۱ بر اساس تصویر سازی
۲- امپراطوری ذهن ۲ بر اساس تصویر سازی
۳- مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۱
۴- مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۲
۵- کتاب تمرین دوره پیشرفته

دوره پیشرفته- مغز برتر

دربارۀ دوره پیشرفته

در این دوره شما می توانید به تکنیک هایی نظیر آشنایی با روش های جذاب ریاضیات، انجام محاسبات سریع و ذهنی و… مسلط شوید. همچنین استفاده از این دوره ها سبب افزایش دقت و تمرکز، تقویت حافظه و همچنین افزایش اعتماد به نفس می شود.
این بسته ها با پیروی از تکنیک های مدرن محاسبات سریع و تقویت حافظه، به شما کمک می کند تا بتوانید با برنامه ریزی دقیق و تحت نظر پشتیبان، دو نیمکره مغزتان را فعال کرده و در نتیجه کارکرد مغزتان را بهبود ببخشید.
پکیج های پیشرفتۀ انتشارات مغز برتر تکنیک هایی کاربردی در تمامی مقاطع متوسطه دارد که برای کلاس های ششم، هفتم، هشتم و نهم کاربرد دارد. همچنین نوجوانان می توانند با استفاده از این پکیج تاثیر شگفت انگیزی در نتایج امتحانات و آزمون های مدارس خاص ببینند. با استفاده از کارت پشتیبانی شما تا یکسال تحت حمایت مجموعۀ ما قرار می گیرید و هر اشکال درسی یا مشکل در برنامه ریزی را می توانید با مشاور در میان بگذارید و کمک بگیرید.
در این بسته، نیمکره راست شما با استفاده از روش تصویر سازی ذهنی فعال می شود که می توانید با تکنیک هایی که در این روش یاد می گیرید، هر مطلبی را که می خواهید به حافظه بلند مدتتان منتقل کنید. می توانید دروس حفظی مثل تاریخ، دینی، ادبیات، انگلیسی و… را به سادگی به یاد بسپارید.
نیم کره چپ مغز نیز با استفاده از ریاضیات فعال می شود. در ادامه می توانید ضرب و تقسیم را تا ۱۰ رقم به صورت ذهنی انجام بدهید و همچنین جذر گیری و مربع و مکعب کردن اعداد برای شما به سادگی امکان پذیر می شود.
برای مشاهده و خرید دورۀ پیشرفته کلیک کنید.

دوره عالی

این دوره ها شامل ۵ جلد کتاب، ۳ عدد DVD تصویری آموزشی و یک کارت پشتیبانی یک ساله می باشند.
شما با استفاده از کارت پشتیبانی، به مدت یک سال عضو مجموعه ما می شوید و رفع اشکال، برنامه ریزی و مشاورۀ رایگانِ شما برعهدۀ مجموعه است.
همچنین این دوره ها برای همۀ افراد ۵ تا ۹۹ سال مناسب است.

دوره عالی- مغز برتر

دربارۀ دوره عالی

بسیاری از افراد نمی توانند همزمان از دو نیمکره مغزشان و به صورت یکسان استفاده کنند و افراد خاص مانند انیشتین توانایی استفاده یکسان از دو نیمکره را دارند. در دوره عالی سعی می کنیم با ورزش دادن مغز، تعادل بین دو نیمکرۀ مغزتان را تا حدودی برقرار کنیم.
در این دوره با شما کار می شود تا نیمکرۀ چپ مغز خود را با استفاده از روش های ریاضیاتی فعال کنید. از این روش ها می توان به جمع به روش تراختنبرگ، جمع به روش شیخ بهایی، ضرب با خطوط، ضرب به روش جمشید کاشانی و… اشاره کرد. با این روش ها می توانید عملیات های ریاضیاتی را تا ۷ الی ۸ رقم و بدون استفاده از ماشین حساب بدست آورید. همچنین شما می توانید سوالات مربوط به مثلثات، نسبت های مثلثاتی، زوایا و… را در چند ثانیه و به صورت ذهنی حل کنید.
در کنار این ها بازی هایی مانند سودوکو، مکعب روبیک و… به شما آموزش داده می شود تا بتوانید با استفاده از آن ها قدرت تمرکز خودتان را افزایش دهید.
برای فعال کردن نیم کرۀ سمت راست نیز روش تصویر سازی ذهنی و کد گذاری به شما آموزش داده می شود. با استفاده از این دوره ها و فعال کردن نیم کره سمت راست می توانید بسیاری از فرمول های درسی خود مانند فیزیک و ریاضی را در کوتاه ترین زمان فرا بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید دوره عالی در انتشارات مغز برتر مراجعه کنید.

دوره زبان کودک

این بسته ها شامل ۶ عدد DVD تصویری آموزشی و دو نوع فلش کارت می باشد.
در این دوره، کودک شما الفبا و کلمات انگلیسی نظیر اسامی حیوانات، اعداد، سبزیجات، میوه ها و… را آموزش می بیند که همۀ این آموزش ها به وسیلۀ موسیقی و اشعار انگلیسی صورت می گیرد.

دوره زبان کودک- مغز برتر

دربارۀ دوره زبان کودک

در این دوره ها، کودک شما می تواند در محیطی شاد و کودکانه با زبان انگلیسی آشنا شود و تمام مفاهیم آن را به سادگی یاد بگیرد.
از آنجایی که بچه ها به مجموعه های کارتونی علاقۀ بیشتری دارند، ما نیز تمام مطالب را به صورت انیمیشن و همراه با شعر و موسیقی آموزش می دهیم تا بچه ها مطالب و مفاهیم انگلیسی را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان یاد بگیرند.
همچنین این بسته شامل فلش کارت هایی است که با به کار گیری تصویر، کودکان را با کلمات انگلیسی آشنا می کنند.
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این دوره به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

دوره قرآن

این پکیج شامل ۸ لوح نورانی و ۲ جلد کتاب است که علاوه بر حفظ قرآن، در تقویت حافظۀ شما نیز تاثیری مثبتی می گذارد.
با استفاده از این دوره ها شما می توانید سطح حافظه و یادگیری خودتان را بهبود ببخشید، قرآن را به راحتی حفظ کنید و حتی در کنار آن کلمات انگلیسی را نیز حفظ کنید.

دوره قرآن- مغز برتر

دربارۀ دوره قرآن

همانطور که گفته شد این پکیج شامل ۸ لوح است که در ادامه محتوای آن را برای شما معرفی می کنیم:
اول: این لوح تماماً شامل آموزش الفبا و تلفظ حروف است.
دوم: در لوح دوم شما می توانید با روخوانی، روان خوانی و همچنین بسیاری از نگارش های مربوط به خواندن آشنا شوید.
سوم: در این قسمت روخوانی و روان خوانی حروف شمسی و قمری و همچنین برخی از سوره های قرآن به شما آموزش داده می شود.
چهارم: قرائت برخی دیگر از سوره های قرآنی و تلفظ و حروف، استعلا و استفال به شما آموزش داده می شود.
پنجم: این بخش به طور خلاصه شامل آموزش آزاد نمودن صدای حرف در هنگام سکون و غلیظ و نازک ادا کردن حروف سکون می شود.
ششم: می توانید با استفاده از این لوح، صوت های لحن، حجاز، نهاوند، رست و… را آموزش ببینید. همچنین صحیح خوانی حمد و سوره و برخی از سوره ها را آموزش می بینید.
هفتم: در لوح هفتم شما به یادگیری قواعد و دستور زبان های عربی به همراه تمرین های متنوع می پردازید.
هشتم: در این بخش هم دستور زبان عربی به شما آموزش داده می شود.
همچنین در کتاب های تقویت حافظه، آموزش هایی برای آشنایی شما با مغز و حافظه و کاربرد های آن ها در نظر گرفته شده است. آموزش های تصویر سازی ذهنی برای حفظ حروف الفبا و زبان انگلیسی و برنامه هایی برای حفظ آیات قرآنی در این کتاب گنجانده شده است.
برای مشاهدۀ جزئیات این محصول به صفحۀ خرید دوره زبان قرآن مراجعه کنید.

مزایای دوره ها

شما با استفاده از این پکیج آموزشی انتشارات مغز برتر، آشنایی بیشتری با ریاضی خواهید داشت. همچنین دوره ها می توانند باعث فعال شدن دو نیمکره مغز شما شود. این کار باعث تقویت ذهن و حافظۀ شما می شود. با تسلط بر مهارت های تقویت حافظه می توانید متون درسی خود را به سادگی حفظ کنید و همچنین اعداد مهم و طولانی را اعم از شماره های تلفن، پلاک اتوموبیل ها و … به خاطر بسپارید.

هدف دوره ها

به طور کلی و خلاصه، تمام دوره های ما یک هدف اصلی و مشترک را دنبال می کنند که به شرح زیر است:
پیشرفت تحصیلی، جلوگیری از آلزایمر، فعال شدن دو نیمکره مغز، محاسبات سریع، افزایش قدرت یادگیری، بالا رفتن ضریب هوشی و بالا رفتن تمرکز.
با استفاده از دوره ها شما می توانید به تمام مهارت های بالا تسلط کامل بیابید و ذهن خود را تبدیل به یک ذهن برتر کنید.

راه ارتباطی با مغز برتر

شما برای ارتباط با مغز برتر و تماس با پشتیبانی می توانید از سه روش زیر استفاده کنید:
۱- شماره تماس روابط عمومی: ۸۸۹۲۴۰۰۲-۰۲۱
۲- سامانۀ پیامکی: ارسال عدد ۱ به ۱۰۰۰۴۰۴۹
۳- ارتباط با پشتیبان از طریق وبسایت  www.maghzebartar.ir

نشانی دفتر مغز برتر

تهران، میدان ولیعصر، خیابان فلسطین شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، پلاک ۴۳۱، طبقه سوم، واحد ۴

شرایط ارسال محصولات

مغز برتر از سریع ترین روش حمل و نقل استفاده می کند.
به طوری که زمان ارسال بسته ها برای افراد داخل تهران ۲ الی ۳ ساعت و سایر شهرها ۳ الی ۷ روز کاری می باشد.

 

 

 

 

 

 

دیگر مقالات

تاثیر استرس روی مغز/مغزبرتر
وبلاگ

تاثیر استرس روی مغز

استرس بخشی آشنا و اجتناب ناپذیر از زندگی روزمره است که به اشکال مختلفی مانند سلامتی، پول و روابط بروز می کند و روی مغز تاثیر می گذارد. در هر موردی که با یک تهدید بالقوه مواجه می شویم، ذهن و بدن ما وارد عمل می شود و برای مقابله با مسائل (مبارزه) یا اجتناب

ادامه مطلب
استرس مالی/مغزبرتر
وبلاگ

استرس مالی

اگر نگران پول هستید، نگران نباشید چون تنها نیستید. پول یک منبع رایج استرس برای بزرگسالان به شمار می رود. طبق آمار هایی که بدست آمده ، ۷۲ درصد از بزرگسالان درباره ی پول احساس استرس می کنند. نگرانی در مورد پرداخت اجاره یا احساس غرق شدن در بدهی. با توجه به استرس مالی که

ادامه مطلب