دوره مقدماتی

فرزند من ، باهوش است ولی درس خواندن برایش عذاب آور است .
فرزندم بسیار باهوش است ، اما نمیخواهم هوشش مانند فرزند دیگرم با بیشتر شدن سنش کمتر و یا به یک فرد عادی تبدیل شود …
فرزند من ، هنوز نتوانسته جدول ضرب را بخاطر بسپارد .. .
این مشکلات و هزاران مشکل دیگر.. . 
ما برای اولین بار با استفاده از تکنیک های محاسبات سریع ریاضی و تکنیک های تقویت حافظه بسته آموزشی مغز برتر را طراحی کردیم که افراد با استفاده از تکنیک ها و برنامه ریزی های خاص بتوانند از دو نیمکره مغزشان بصورت همزمان استفاده کنند و قدرت حافظه و تمرکز و دقت خود را به همراه یادگیری مباحث ریاضی به روش ذهنی افزایش دهند .

توضیحات دوره مقدماتی :

این بسته آموزشی شامل یک کارت پشتیبانی یک ساله ، ۲ DVD تصویری آموزشی و ۵ کتاب می باشد که این کتاب ها به شرح زیر است :
امپراطوری ذهن ۱ بر اساس تصویر سازی
امپراطوری ذهن ۲ بر اساس تصویر سازی
مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۱
مرجع آموزشی محاسبات سریع و ذهنی ریاضیات ۲
کتاب تمرین دوره مقدماتی

 

مزایای بسته های آموزشی مغز برتر :

آشتی با ریاضی
فعال شدن دو نیمکره مغز
بخاطر سپاری متون درسی
بخاطر سپاری اعداد مهم ( شماره تلفن افراد _ پلاک اتومبیل شماره حساب _ شماره سریال ها و … )

 

جزئیات بسته :

فرزند من ، علاقمند به بازی های کامپیوتری است اما با درس خواندن میانه ای ندارد …
فرزند من ، باهوش است ولی درس خواندن برایش عذاب آور است .
فرزندم بسیار باهوش است ، اما نمیخواهم هوشش مانند فرزند دیگرم با بیشتر شدن سنش کمتر و یا به یک فرد عادی تبدیل شود … فرزند من ، هنوز نتوانسته جدول ضرب را بخاطر بسپارد .. .
این مشکلات و هزاران مشکل دیگر.. .

ما برای اولین بار با استفاده از تکنیک های محاسبات سریع ریاضی و تکنیک های تقویت حافظه بسته آموزشی مغز برتر را طراحی کردیم که افراد با استفاده از تکنیک ها و برنامه ریزی های خاص بتوانند از دو نیمکره مغزشان بصورت همزمان استفاده کنند و قدرت حافظه و تمرکز و دقت خود را به همراه یادگیری مباحث ریاضی به روش ذهنی افزایش دهند .

این تکنیک ها در تمامی مقاطع دبستان کاملا کاربردی بوده و در امتحانات مدرسه و آزمون های مدارس خاص علاوه بر به حداقل رساندن اشتباهات ، دیگران را شگفت زده خواهد کرد .
بسته های آموزشی ویژه مقطع مقدماتی شامل ۵ کتاب ، ۲ DVD و کارت پشتیبانی می باشد که دانش آموز تا یک سال عضو مجموعه ما می شود و رفع اشکال ، مشاوره و برنامه ریزی به عهده این موسسه است  این بسته ها از ۵ سالگی تا پایان ۱۲ سالگی کاربرد دارد .
در بسته های مقدماتی ، نیمکره راست با روش تصویر سا زی ذهنی فعال میشود که روشی جالب برای بچه ها در این سنین است که می توانند از ذهن باز خود و قدرت تخیل بالایی که دارند تصاویر جالبی از مطالبی که میخواهند حفظ کنند در ذهن بسازند و مطالب را همیشه در حافظه بلند مدت ثبت کنند … .

با این روش کودکان میتوانند آیات الهی ، حروف الفبا ، اشعار فارسی در حد شرکت در برنامه های مشاعره و روزانه ۱۰۰ لغت فارسی را حفظ کنند .. .
نیمکره چپ مغز هم با ریاضیات فعال می شود . از ریاضیات خیلی ساده مثل شمارش اعداد و جمع های تک رقمی گرفته تا جمع های ۷ یا ۸ رقمی که ذهنی و سریع تر از ماشین حساب محاسبه میشود . در این کتاب ها کل جد ول ضرب را با سه بازی با انگشتان دست در کمتر از ۱۵ دقیقه یاد میگیرند . حتی میتوانند ضرب ها را تا ۶ یا ۷ رقم به طور ذهنی حل کنند … همچنین کودکان می توانند پیشگویی تقویم داشته باشند .. .