پکیج حفظ قرآن

غیر درسی، موسسه آموزشی مغز برتر

پکیج حفظ قرآن موسسه مغز برتر شامل چند حلقه دی وی دی و جزوه آموزشی مرتبط شامل درسنامه، سوال و آزمون‌های برنامه ریزی شده می‌باشد.
  • آموزش حفظ قرآن تمامی سنین

قیمت : ۵۰۰,۰۰۰ تومان

سایر توضیحات

موسسه آموزشی مغز برتر

مناسب برای : تمامی سنین

 

افراد بسیاري هستند که به حفظ قرآن علاقه مندند اما شاید به سبب دسترسی نداشتن به یک استاد یا نداشتن یک برنامه ي منظم و قابل اجرا تا کنون نتوانسته اند به این توفیق بسیار سفارش شده دست یابند.

این بسته با استفاده از جدیدترین روش هاي کاربردي در جهت حفظ و تثبیت قرآن کریم و تقویت مغز و حافظه شما به عنوان محصولی جدید توسط موسسه مغز برتر عرضه گردیده.

این محصول شامل 8 لوح نورانی و 2جلد کتاب آموزشی براي تقویت حافظه است و یکی از قویترین محصولات در زمینه حفظ و یادگیري قرآن کریم و دیگر زبان ها از قبیل زبان فارسی و انگلیسی می باشد.

در مجموعه نورانی حفظ قرآن سعی شده شما را هرچه بهتر و کامل تر با کلام خدا آشنا کنیم و مجموعه اي پر بار در اختیار کلیه کاربران محترم قرار بگیرد قال رسول االله صلی االله علیه وآله:

«عدد درجات الجنه عدد آي القرآن فاذا دخل صاحب القرآن الجنه قیل له اقرء وارق لکل آیه درجه فلاتکون فوق حافظ القرآن درجه» «تعداد درجات بهشت مطابق تعداد آیات قرآن است پس هنگامی که حامل قرآن داخل بهشت میگردد به او گفته میشود بخوان و بالا برو که براي هر آیه اي درجهایی است بنابراین بالاتر از حافظ قرآن (که به جهت عمل نمودن .به قرآن لیاقت ورود به بهشت را پیدا کرده) درجه اي نیست.»

محتویات این بسته ي نورانی به اجمال عبارتند از:

لوح نوري اول شامل آموزش:

آموزش الفبا و تلفظ حروف است

لوح نوري دوم شامل آموزش:

روخوانی و راون خوانی،آشنایی با حروف عربی،حروف مقطعه،حرکات کوتاه،سکون و تشدید،تنوین و مد،حروف ناخوانا و صداهاي کشیده

لوح نوري سوم شامل آموزش:

روخوانی و روان خوانی،حروف شمسی و قمري و همزه وصل، خواندن سوره نبا،اشباع،التقا ساکنین و وقف مقدماتی

لوح نوري چهارم شامل آموزش:

قرائت سوره هایی از قرآن از قبیل بلد و ضحی،تجوید مقدماتی،تلفظ حروف و استعلا و استفال

لوح نوري پنجم شامل آموزش:

تجوید مقدماتی،قاعده قلقله (آزاد نمودن صداى حرف در هنگام سکون) ،تفخیم و ترقیق لام و را (غلیظ و نازك ادا کردن حروف)،قواعد نون ساکن،مدو قواعد میم ساکن لوح

نوري ششم شامل آموزش:

آموزش صوت هاي لحن،حجاز،نهاوند،رست،سه گاه،عجم و صبا،صحیح خوانی حمد و سوره،تلاوت عم جزء

لوح نوري هفتم شامل آموزش:

قواعد و دستور زبان عربی به همرا تمرین هاي استاد شاگردي

لوح نوري هشتم شامل آموزش:

.دستور زبان عربی است محتواي کتاب هاي تقویت حافظه نیز شامل: آموزش هاي براي آشنایی شما با مغزو ویژگی هاي آن عوامل موثر بر هوش و انواع استعداد و یادگیري و کاربرد هاي آنها حافظه و یادگیري آموزش تصویر سازي ذهنی براي حفظ حروف الفبا اعداد و لغات انگلیسی استفاده از روش هایی از قبیل کدینگ کردن و جعبه لایتنر و ... براي حفظ لغات انگلیسی برنامه هایی براي حفظ آیات الهی قرآن آموزش تند خوانی و روش هایی براي داشتن مطالعه اي بدون فراموشی امید می رود که با مطالعه این مجموعه نقش بزرگی در یادگیري و حافظه شما داشته باشیم.

شناسه اثر : 8-30490-064365

فایل توضیحات پکیج قرآن